Yolumuzu Aydınlatanlar Cilt 1

  Yahya Kutluoğlu tarafından kaleme alınan bu eser, İstanbul'un ilim irfan ehline hasredilmiştir. Kendilerini ilme ve irfana adayan bu mümtaz şahsiyetler kültür ve medeniyetimizin köşe taşlarını oluşturmaktadır. ... Devamı
  30.00TL
  19 Aralık Çarşamba günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

   
  Yolumuzu Aydınlatanlar C-1 İstanbul'un Meşhur Ulemâ, Evliyâ ve Mürşidleri
   
   
  Üzerinde yaşadığımız bu kıymetli coğrafya, zengin bir ilim ve irfan geleneğiyle yoğrulmuştur. İlim geleneğimizin halkalarını birbirine bağlayan âlimlerimiz hakikat aşkıyla bu dünyayı ve ötesini idrak edebilmemiz için bize rehberlik etmişlerdir. Hikmet sevgisi, sadelik ve nezaketin timsali olan irfan ehli ise kalplerimizin aydınlanması için bize ışık tutmuştur. 

  Yahya Kutluoğlu tarafından kaleme alınan bu eser, İstanbul'un ilim irfan ehline hasredilmiştir. Kendilerini ilme ve irfana adayan bu mümtaz şahsiyetler kültür ve medeniyetimizin köşe taşlarını oluşturmaktadır. 

  Elinizdeki kitap, Yahya Kutluoğlu'nun uzun yıllara dayanan bilgi,tecrübe gözlemlerinin neticesinde ortaya çıkmıştır.Kitapta, İstanbul'da doğmuş ve hayatının belli bir dönemini İstanbul'da geçirmiş ya da İstanbul'da vefât etmiş âlim, mürşid ve velilerin hayat hikâyeleri, ilmi şahsiyetleri, eserleri, tavsiyeleri kronolojik bir sırayla ve maddeler halinde yer almıştır.

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9786054595587
  Dili Türkçe
  Basım Yılı 2014
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı Yahya Kutluoğlu
  Sayfa Sayısı 551
  Ebat 175x245
  Kağıt 1.Hamur
  Kapak Ciltli
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Şubat

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Yolumuzu Aydınlatanlar Cilt 2

  30.00TL

  Hoca Ahmed Yesevî ve Osmanlı Devleti'nin Teşekkülünde Yesevîlik

  5.00TL

  İstanbul’un 100 İlim ve Fikir Adamı

  25.00TL

  Fethin Kahramanları

  12.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Yolumuzu Aydınlatanlar Cilt 1

  30.00TL