Yasin Hatipoğlu Güfteleri Sessiz Çığlıklar CD

  Albüm, sözlerini Yasin Hatipoğlu’nun yazdığı, solistliğini Ubeydullah Sezikli’nin yaptığı 11 şarkı ve 10 ilahiden oluşmaktadır. ... Devamı
  20.00TL
  18 Şubat Pazartesi günü Kargo'da

  Ürün Açıklamaları

  Kültürümüzde ve inanç dünyamızda aşkın tartışılmaz bir yeri vardır. Kâinat muhabbetten yaratılmış, insan aşk hamuruyla yoğrulmuştur. Yeryüzündeki bütün sevgilerde aslında bu yüce aşkın bir izi ve yansıması vardır. Görülen bütün güzellikler Oʼndan geldiğinden Oʼndan başkasını sevmek de mümkün değildir. Bu hakikat “Kendi hüsnün hûblar şeklinde peydâ eyledin.” mısraıyla söze dökülmüştür. Bundan dolayı yaratılan Yaradan’dan ötürü sevilmiş, bu yüzden sevgi en yüce ibadet sayılmıştır.

  Gönül dünyamızın kelamda ustalaşmış erleri Allah aşkını bütün insanların anlayacağı tarzda bazı teşbihlerle anlatmış, görünmeyeni görünenle açıklamışlardır. Bu sebeple birçok manzumede olduğu gibi hakiki aşk mecazi aşkın içine gizlenmiştir. Örneğin bülbül âşığı, gül mâşuku temsil etmiştir.

  Edebiyatımızda da aşk hakkında nice şiirler yazılmış, bu şiirler müzik dünyamızda nice gazel, şarkı ve ilahilerle inleyen nağmelere dönüşmüştür. Elinizde aşkın şiire, şiirden nağmeye yolculuğunun istisnai bir numunesi bulunuyor. Dava ve gönül şairi Yasin Hatipoğluʼnun şarkı ilahileri Ubeydullah Sezikliʼnin profesyonel yorumuyla bir albümde buluşuyor. Bu albümü dinlerken aşkın haykırışlarını duyacak ve coşkunluğunu hissedeceksiniz.

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 8698545600223
  Dili Türkçe
  Yazar Adı Yasin Hatipoğlu
  Yapım Tarihi 2018
  Basım Ayı Eylül

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Musiki Şifa

  7.50TL

  Şifa

  10.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Yasin Hatipoğlu Güfteleri Sessiz Çığlıklar CD

  20.00TL