İstanbul Uygarlıklar Beşiği Kent Belleği/Mekânsal Süreklilik adlı kitap, İstanbul’un fethi ile Türklerin kendilerinden önceki medeniyetlere ait olanı, şehre planlı biçimde yansıttığını gözler önüne seriyor. Böylelikle şehrin mekânsal sürekliliğinin sağlandığını görüyoruz. ... Devamı
50.00TL

Tükendi

Ürün Açıklamaları

Uygarlıklar Beşiği Kent Belleği /Mekânsal Süreklilikler İstanbul, Cradle of Civilizations Collective

 
İstanbul tarihine, anıt eserler üzerinden ışık tutan bu kitap, kolonyal dönem, Yeni Roma, Bizans, Osmanlı ve Cumhuriyet İstanbul’unu ele alıyor. İstanbul Uygarlıklar Beşiği Kent Belleği/Mekânsal Süreklilik adlı kitap, İstanbul’un fethi ile Türklerin kendilerinden önceki medeniyetlere ait olanı, şehre planlı biçimde yansıttığını gözler önüne seriyor. Böylelikle şehrin mekânsal sürekliliğinin sağlandığını görüyoruz. 

İstanbul Uygarlıklar Beşiği Kent Belleği/Mekânsal Süreklilik adlı eser, İslam Başkentleri ve Şehirleri Birliği (OICC) tarafından üç yılda bir verilen, Şehir Bölge Planlama Ödülleri’nde, yazılı eser dalında birincilik ödülüne layık görülmüştür. 
 
Fotoğraflar: Ali Konyalı 

Ürün Özellikleri

Barkod Numarası 9789944370400
Dili Türkçe-İngilizce
Basım Yılı 2010
Basım Yeri İstanbul
Yazar Adı Prof. Dr. Sercan Özgencil Yıldırım, Yard. Doç. Dr. Dilay Güney
Ebat 270x280
Sayfa Sayısı 156
Kağıt Kuşe
Kapak Şömizli, Karton Kapak
Baskı Numarası 1
Basım Ayı Ağustos

Taksit Koşulları


50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

İade Koşulları


Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


İade adresimiz:
İstanbul Kitapçısı Merkez
Tel:(0212) 558 11 26-27
Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

İlişkili Ürünler

Tarihten Önce İstanbul Vardı

5.00TL

Antik Çağdan 21. Yüzyıla Büyük İstanbul Tarihi Ansiklopedisi

1500.00TL

İstanbul’un 100 Yılı

25.00TL

İstanbul'da Mimar Sinan Eserleri

110.00TL

En Son Gezdiğiniz Ürünler

Uygarlıklar Beşiği Kent Belleği

50.00TL