Tarihten Önce İstanbul Vardı

  Tarihten Önce İstanbul Vardı adlı belgesel, İstanbul’un öyküsünü tarih öncesi devirlerden alarak, Yarımburgaz mağaralarındaki ilk yerleşimcilere, oradan da şehrin kuruluşuna getiriyor. ... Devamı
  5.00TL
  23 Ocak Çarşamba günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  Tarihten Önce İstanbul Vardı adlı belgesel, İstanbul’un öyküsünü tarih öncesi devirlerden alarak, Yarımburgaz mağaralarındaki ilk yerleşimcilere, oradan da şehrin kuruluşuna getiriyor.

   

  Marmaray kazıları ile ortaya çıkan son arkeolojik buluntuların da değerlendirildiği belgesel, efsanelerin ardındaki gerçekleri ortaya koyması bakımından meraklısı için oldukça dikkat çekici niteliktedir. 

   

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 8698545600070
  Dili Türkçe
  Yapım Tarihi 2010
  Süre 27 Dakika

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Uygarlıklar Beşiği Kent Belleği

  50.00TL

  Rüya Şehir İstanbul 2010

  5.00TL

  İstanbul DVD Set

  75.00TL

  İstanbul’un 100 Önemli Olayı

  25.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Tarihten Önce İstanbul Vardı

  5.00TL