Tanburi Cemil Bey Hazinesi

  Tanburi Cemil Bey, Türk musiki tarihimizin en büyük tanbur virtüözlerindendir. Besteci ve icracı kimliğiyle verdiği kıymetli eserler bir yana, teknik katkılarıyla da Türk musikisinde önemli bir yeri vardır. ... Devamı
  • Kayıtlarda Besteci,Makam,çalgı ve eşlik bilgileri verilmiş ancak materyal bilgileri verilmemiş.Plakların firma,katalog ve kalıp bilgileri de verilmeliydi.Emek verenlere teşekkürler.

  120.00TL
  23 Ocak Çarşamba günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  Tanburi Cemil Bey, Türk musiki tarihimizin en büyük tanbur virtüözlerindendir. Besteci ve icracı kimliğiyle verdiği kıymetli eserler bir yana, teknik katkılarıyla da Türk musikisinde önemli bir yeri vardır. 

  Tanburun yanısıra lavta, kemençe, ud ve viyolonseli de maharetle çalan Cemil Bey; bütün bu sazların hepsinde kendine has bir üslup oluşturmayı başarmıştır. 

  Bu kayıtlarda, taş plaklar stüdyoda en hassas ve dijital kayıt teknolojilerinin imkânları ile kaydedilmiştir. Plaklar temiz olmasına rağmen, ortaya çıkabilecek cızırtı, hışırtı ve fazlaca duyulabilecek dönemin kayıtlarından kaynaklı dip ve harici sesler ortadan kaldırılarak yok denecek kadar en az seviyeye düşürülmüştür. 

  Tanburi Cemil Bey’in gazel eşlikleri dışında çok farklı çalgılarla ağırlıklı olarak başta taksimlerine, peşrev,saz semai, longa, sirto gibi kayıtlar 10 CD lik titiz bir çalışma sonucunda hazırlanmıştır.

   

    

   

   

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 8698545600179
  Yapım Tarihi 2016
  Süre 6 Saat 11 Dakika

  Teşekkürler

  Kayıtlarda Besteci,Makam,çalgı ve eşlik bilgileri verilmiş ancak materyal bilgileri verilmemiş.Plakların firma,katalog ve kalıp bilgileri de verilmeliydi.Emek verenlere teşekkürler.

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Üç Efsane Ses

  15.00TL

  Padişah Bestekârlar

  10.00TL

  Hafız Burhan, Sihirli Ses

  15.00TL

  Buhûrizâde Mustafa Itrî Efendi

  30.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Tanburi Cemil Bey Hazinesi

  120.00TL