Türk Romanından Bir Demet İstanbul

  Türk Romanından Bir Demet İstanbul, Namık Kemal’in İntibah adlı romanından Yakup Kadri’nin Kiralık Konak’ına, Ahmet Hamdi Tanpınar’ın Huzur’undan Semiha Ayverdi’nin kaleme aldığı Batmayan Gün eserine kadar Türk Edebiyatı’nın önemli romanlarından derlenen İstanbul’a ait pasajların bulunduğu bir derlemedir. ... Devamı
  25.00TL
  23 Ocak Çarşamba günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

   

  Türk Romanından Bir Demet İstanbul, A Bunch Of İstanbul From The Turkısh Novel

   

  Türk Romanından Bir Demet İstanbul, Namık Kemal’in İntibah adlı romanından Yakup Kadri’nin Kiralık Konak’ına, Ahmet Hamdi Tanpınar’ın Huzur’undan Semiha Ayverdi’nin kaleme aldığı Batmayan Gün eserine kadar Türk Edebiyatı’nın önemli romanlarından derlenen İstanbul’a ait pasajların bulunduğu bir derlemedir.

   

  Bu kitapla edebiyatçılarımızın eserlerinde sıklıkla İstanbul’a yer verdiğini görmek, o tarihlerde İstanbul’daki sosyal ve siyasal değişimi gözlemlemek mümkün olmaktadır.

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9786055592875
  Dili Türkçe-İngilizce
  Basım Yılı 2011
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı Kolektif
  Ebat 220x320
  Sayfa Sayısı 242
  Kağıt Kuşe
  Kapak Şömizli, Ciltli
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Haziran

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  İstanbul'un 100 Yazarı

  25.00TL

  İstanbul’un 100 Şiiri

  25.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Türk Romanından Bir Demet İstanbul

  25.00TL