Sultan 2.Abdülhamid Arşivinden Dünya Liderleri

  Sultan 2.Abdülhamid’in Arşivinden Dünya Liderleri albümü, içeriği göz önüne alındığında adeta kapanan bir dönemin liderlerinin geçit töreni gibidir. ... Devamı
  80.00TL
  23 Ocak Çarşamba günü Kargo'da

  Ürün Açıklamaları

  Sultan 2.Abdülhamid Arşivinden Dünya Liderleri,  From The Archıve Of Sultan Abdülhamid 2 World Leaders

   

  Osmanlı’nın çöküşte olduğu Sultan 2. Abdülhamid devri, aynı zamanda tüm dünyada monarşilerin birer birer tarih sahnesinden çekildiği yüzyıla denk gelmektedir. Böyle bakıldığında bu dönem, monarşinin son yüzyılı olarak kabul edilebilir. 

  Sultan 2.Abdülhamid’in Arşivinden Dünya Liderleri albümü, içeriği göz önüne alındığında adeta kapanan bir dönemin liderlerinin geçit töreni gibidir. O dönemdeki hanedan üyelerinin ve devlet başkanlarının fotoğraflarını ve bilgilerini bulabileceğiniz kitap, dönemin en büyük ustalarının karelerini içermesi itibariyle fotoğraf sanatı açısından da önem arz eden bir eserdir. 

  Fotoğraflar/Photograps:Leoscher & Petsch, Eugen Regel, Ali Sami, Adolphone Eugene Disderi, Ludwig Angerer, Geruzt Freres, J.X. Raoult, Max Priester, Franz Xaver Winterhelter, Petit Pierre, Pierre Louis Pierson, J.J. E Mayall, W&D Downey, G.Berggren, Adolpe Eugene Disderi, Fratelli D’ alessandri,Gustave Backofen, Hüsamettin Bey, R. Milne, Mayer& Piersen, Abdullah Freres 

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9786055592844
  Dili Türkçe, İngilizce
  Basım Yılı 2011
  Basım Yeri İstanbul
  Editör Hakan Yılmaz
  Ebat 245x350
  Sayfa Sayısı 190
  Kağıt Kuşe
  Kapak Ciltli
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Mart

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Sultan 2. Abdülhamid Arşivinden Dünya

  200.00TL

  Sultan 2. Abdülhamid Arşivi İstanbul Fotoğrafları

  250.00TL

  Sultan Abdülmecid ve Dönemi 1823-1861

  200.00TL

  Sultan 2. Abdülhamid

  15.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Sultan 2.Abdülhamid Arşivinden Dünya Liderleri

  80.00TL