Sultan 2. Abdülhamid Arşivinden Dünya

  Fotoğraflarla dönemini belgeleyen ve hazırlattığı fotoğraf albümlerini yabancı ülke devlet adamlarına da hediye olarak gönderen 2. Abdülhamid, aynı zamanda ülke dışındaki gelişmeleri de fotoğraflar aracılığıyla takip etmiştir. ... Devamı
  200.00TL
  23 Ocak Çarşamba günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  Sultan 2. Abdülhamid Arşivinden Dünya, The World From The Archıve Of Sultan Abdülhamid 2

   

  Teknik gelişmelere oldukça meraklı olan Sultan II. Abdülhamid fotoğrafçılıkla da özel olarak ilgilenmiştir. Fotoğraflarla dönemini belgeleyen ve hazırlattığı fotoğraf albümlerini yabancı ülke devlet adamlarına da hediye olarak gönderen 2. Abdülhamid, aynı zamanda ülke dışındaki gelişmeleri de fotoğraflar aracılığıyla takip etmiştir.

   

  2. Abdülhamid koleksiyonunda bulunan dünya ülkelerine ait fotoğrafların seçkisinden oluşan Sultan 2. Abdülhamid’in Arşivinden Dünya adlı albüm, bizlere o döneme dair bilgiler de vermektedir. 

  Fotoğraflar/Photograps:Brandseph, Frith, Wilhem Hermes,J. Laurent, E & H. T. Anthony, F. Rocchini, F.Orden, Giorgi Sommer, Hüsameddin Bey, Kusakabe Kimbei, Achille Quinet, J.X. Raoult, T.R. Dumas, C. Sabounci, Pascal Sebah 

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9789944370554
  Dili Türkçe, İngilizce
  Basım Yılı 2008
  Basım Yeri İstanbul
  Editör Hakan Yılmaz
  Ebat 245x350
  Sayfa Sayısı 304
  Kağıt Kuşe
  Kapak Ciltli
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Temmuz

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Sultan 2.Abdülhamid Arşivinden Dünya Liderleri

  80.00TL

  Sultan 2. Abdülhamid’in Aile Albümü

  120.00TL

  Sultan 2. Abdülhamid Arşivinden Dünya

  200.00TL

  Cihânnümâ

  350.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Sultan 2. Abdülhamid Arşivinden Dünya

  200.00TL