Sultan 2. Abdülhamid Arşivi İstanbul Fotoğrafları

  Teknik gelişmelere karşı inanılmaz bir iştiyakı olan Sultan 2. Abdülhamid, ender olarak çıktığı Yıldız Sarayı’ndan tüm imparatorluğu çektirdiği fotoğraflarla izlemiştir. 2. Abdülhamid aynı zamanda bu fotoğraflardan çağına tanıklık eden son derece değerli albümler de hazırlatmıştır. ... Devamı
  250.00TL
  23 Ocak Çarşamba günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  Sultan 2. Abdülhamid Arşivi İstanbul Fotoğrafları, Photographs Of İstanbul From The Archıves Of Sultan Abdülhamid 2

   

  Teknik gelişmelere karşı inanılmaz bir iştiyakı olan Sultan II. Abdülhamid, ender olarak çıktığı Yıldız Sarayı’ndan tüm imparatorluğu çektirdiği fotoğraflarla izlemiştir. 2. Abdülhamid aynı zamanda bu fotoğraflardan çağına tanıklık eden son derece değerli albümler de hazırlatmıştır.

   

  Yıldız Fotoğrafları olarak bilinen bu arşivin İstanbul konulu parçaları ilk kez kapsamlı bir biçimde Sultan 2. Abdülhamid Arşivi İstanbul Fotoğrafları adlı kitapta bir araya getirilmiştir. 

  Fotoğraflar/Photograps: Abdullah Freres, Ali Sami Aközer, Ali Rıza Paşa, Ai Sami Bahriyeli, Nikolas Andriomenos, Behçet, Guillaume, Constantin Joseph Fettel, Gülmez Freres, Hazım, Hüsameddin Bey, Hüseyin Zekai Paşa, Mihran İranian, Vasilaki Kargopoulo, Cleomene Kargopoulo, Ömer Fuad Keskin, Baron von Küller, Mehmed ( Mülazım-ı evvel Mehmed), Mehmed Rıfat Efendi, Dimitri Michailides, J.X.Raoult, Rıza (darülaceze Fahri Fotoğrafçısı), Römmler&Jonas, Jules Sandoz, Pascal Sebah, Şevket, Bogos Tarkulyan. 

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9789944370202
  Dili Türkçe, İngilizce
  Basım Yılı 2008
  Basım Yeri İstanbul
  Editör Hakan Yılmaz
  Ebat 245x350
  Sayfa Sayısı 679
  Kağıt Kuşe
  Kapak Şömizli, Ciltli
  Baskı Numarası 2
  Basım Ayı Mart

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Üsküdar ve Boğaziçi

  40.00TL

  Kartpostallarda İstanbul Eyüp,Bakırköy,Beyoğlu, Kâğıthane

  50.00TL

  Hilmi Şahenk Fotoğrafları İle Bir Zamanlar İstanbul, Poster Seti

  200.00TL

  Sultan 2. Abdülhamid Arşivinden Dünya

  200.00TL

  Kartpostallarda İstanbul Suriçi Eminönü,Fatih

  50.00TL

  Eskimeyen İstanbul Dün&Bugün Kitap+CD

  200.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Sultan 2. Abdülhamid Arşivi İstanbul Fotoğrafları

  250.00TL