Savunma Sanayii Tarihinde Demirköy Dökümhanesi

  Demirköy Dökümhanesi, Türk savunma sanayinin köklü bir geçmişi olduğunu ortaya koymaktadır. İstanbul’un fetih hazırlıklarına lojistik destek sağlayan dökümhane, top ve diğer silahların yapımı için de demir üretimine katkı sağlamış, tunç toplar için döküm hizmeti vermiştir. ... Devamı
  12.50TL
  23 Ocak Çarşamba günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  Demirköy Dökümhanesi, Türk savunma sanayinin köklü bir geçmişi olduğunu ortaya koymaktadır. İstanbul’un fetih hazırlıklarına lojistik destek sağlayan dökümhane, top ve diğer silahların yapımı için de demir üretimine katkı sağlamış, tunç toplar için döküm hizmeti vermiştir.

   

  Tarihimizin ilk savunma sanayi tesislerini ve dünyadaki seçkin örneklerinden birini, kültür mirasımıza kazandırmak için yapılan kazı ve restorasyon çalışmalarında; kömür ocakları, demir üretim üniteleri yeniden gün ışığına çıkarılmıştır. Üç boyutlu tarihi görselleştirme tekniğiyle zenginleştirilerek ortaya çıkarılan bu belgesel, yeni nesillerin kendi tarihlerini öğrenmelerine katkı sağlamak amacını gütmektedir.

   

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Demirköy Dökümhanesi’nin kurtarılması projesini kamuoyuna duyurma ve aydınlatma adına Savunma Sanayii Tarihi’nde Demirköy Dökümhanesi belgeselini yayınlamıştır.   Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 574072
  Dili Türkçe
  Yapım Tarihi 2010
  Süre 7 Dakika 26 Saniye

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Fethin Kahramanları

  12.00TL

  1453 İstanbul'un Fethi Eğitici Kart Oyunu

  8.00TL

  İstanbul’un Fetih Günlüğü

  5.00TL

  İstanbul Fetih ve Fatih

  12.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Savunma Sanayii Tarihinde Demirköy Dökümhanesi

  12.50TL