Samiha Ayverdi'nin İstanbul'u

  "Kendisi de bir İstanbul Hanımefendisi olan Sâmiha Ayverdi, eserlerinde, İstanbul’un gündelik hayatının yanı sıra, küçük yaşında itibaren idrak etmeye başladığı dönemin siyasi, iktisadi, içtimai hayatının şahitliğini de yapmıştır. ... Devamı
  10.00TL
  23 Ocak Çarşamba günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  "Kendisi de bir İstanbul Hanımefendisi olan Sâmiha Ayverdi, eserlerinde, İstanbul’un gündelik hayatının yanı sıra, küçük yaşında itibaren idrak etmeye başladığı dönemin siyasi, iktisadi, içtimai hayatının şahitliğini de yapmıştır.

  20. asrın ilk çeyreğini kapsayan bu dönem önemli olayların ve köklü değişikliklerin yaşandığı, iktisadi anlamda büyük problemlerin olduğu döneme denk gelmektedir.

  Çalışmamız kapsamında bu zorlu yılların bir toplum üzerindeki görünümlerini ve gündelik hayata etkilerini yeri geldikçe vurguladık. Düşünce dünyası açısından da önemli bir yere sahip olan Sâmiha Ayverdi’nin yorumlarını da zaman zaman vermeye çalıştık.” 

  Zeynep Uymur 

  Kitap; 

  1. Hayatın Evreler 

  2. Ev Hayatı, 

  3. Cemiyet Hayatı 

  4. Giyim Kuşam ve Süslenme 

  5. Mübarek Günler: Kandiller, Ramazan ve Bayramlar 

  6. Eğlence Hayatı, 

  Olmak üzere bölümlere ayrılarak incelenmiştir. 

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9789944370622
  Dili Türkçe
  Basım Yılı 2008
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı Zeynep Uymur
  Ebat 210x280
  Sayfa Sayısı 160
  Kağıt Kuşe
  Kapak Şömizli Karton Kapak
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Ağustos

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Samiha Ayverdi'nin İstanbul'u

  10.00TL