Rumi Ateşe Dönen Pervaneler

  California çöllerinde yaşanan bu trajik araba kazası Tina’nın Mevlâna Celaleddin Rumi’nin şiirleri ve yaşam felsefesiyle ve onun yaşam öğretisini kendine rehber edinen bir grup insanla tanışmasına vesile olacak büyük bir ruhsal yolculuğun başlangıcı olacaktı. ... Devamı
  12.50TL
  23 Ocak Çarşamba günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  1997 yılının Aralık ayında, Tina Petrova, arabasıyla birlikte uçurumdan aşağı yuvarlandı.

   

  California çöllerinde yaşanan bu trajik araba kazası Tina’nın Mevlâna Celaleddin Rumi’nin şiirleri ve yaşam felsefesiyle ve onun yaşam öğretisini kendine rehber edinen bir grup insanla tanışmasına vesile olacak büyük bir ruhsal yolculuğun başlangıcı olacaktı.

   

  Rumi Ateşe Dönen Pervaneler Tina Petrova’nın gerçek hikâyesini anlatıyor. Eser, izleyiciyi Tina’nın yaşam hikâyesiyle birlikte Mevleviliğin özüne doğru büyülü bir yolculuğa çağırıyor. 

     Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 574019
  Dili Türkçe, İngilizce
  Yapım Tarihi 2010
  Süre 47 Dakika

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Yolumuzu Aydınlatanlar Cilt 2

  30.00TL

  İstanbul Mevlevihaneleri

  80.00TL

  Dede Efendi Mevlevi Sesler

  30.00TL

  Mevlana Çizgi Roman

  5.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Rumi Ateşe Dönen Pervaneler

  12.50TL