Rüya Şehir İstanbul 2010

  İstanbul… Eski dünyanın merkezi, Doğu ve Batı’yı birleştiren tüm yolların başlangıcı. 2500 yılı aşan tarihiyle imparatorluklara başkentlik yapmış, dünyanın iki kıtası üzerine kurulu tek şehri. Roma, Bizans ve Osmanlı İmparatorluklarının başkenti, Türkiye Cumhuriyeti’nin kalbi olan bu metropolü keşfetmek, güzelliklerini göstermek için yapılan Rüya Şehir İstanbul adlı çalışma, İstanbul’un tüm güzell ... Devamı
  5.00TL
  23 Ocak Çarşamba günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  İstanbul… Eski dünyanın merkezi, Doğu ve Batı’yı birleştiren tüm yolların başlangıcı. 2500 yılı aşan tarihiyle imparatorluklara başkentlik yapmış, dünyanın iki kıtası üzerine kurulu tek şehri.

   

  Roma, Bizans ve Osmanlı İmparatorluklarının başkenti, Türkiye Cumhuriyeti’nin kalbi olan bu metropolü keşfetmek, güzelliklerini göstermek için yapılan Rüya Şehir İstanbul adlı çalışma, İstanbul’un tüm güzelliklerini sizlere sunmaktadır. 

     Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 8694977608134
  Dili Türkçe, İngilizce,Fransızca, Almanca
  Yapım Tarihi 2010
  Süre 37 Dakika

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  İstanbul Konuşuyor Tarihi Yarımada Eğitici Oyun Kartları

  8.00TL

  İstanbul’un 100 Rotası

  25.00TL

  Kültür Başkenti İstanbul

  10.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Rüya Şehir İstanbul 2010

  5.00TL