Osmanlı Padişahları Eğitici Oyun Kartları

  Osmanlı Padişahları Eğitici Oyun Kartları, Osmanlı tarihi meraklılarını eğlenceye davet ediyor. 46 karttan oluşan oyunda, 36 padişah hakkında toplamda 66 soru bulunuyor. ... Devamı
  8.00TL
  23 Ocak Çarşamba günü Kargo'da

  Ürün Açıklamaları

  Osmanlı Padişahları Eğitici Oyun Kartları, Osmanlı tarihi meraklılarını eğlenceye davet ediyor. 46 karttan oluşan oyunda, 36 padişah hakkında toplamda 66 soru bulunuyor.

   

  Sınıfta evde, arabada; arkadaşlar arasında yada ailece oynanabilecek oyun sayesinde çocuklar ve gençler hem eğlenceyle yarışıyor hem de Osmanlı tarihi, padişahlar , padişahların yaptırdığı eserler hakkında bilgi edinmiş oluyor. 

  Kartların ön yüzünde padişahın portresi, doğum ve ölüm tarihi, anne ve babasının adı, saltanat süresi, Osmanlı Devletinin hangi devrinde tahtta bulunduğu gibi bilgiler yer alıyor.Arka yüzünde ise padişaha dair sorular bulunuyor. 

  Padişahların çok bilinen yönlerinin yanı sıra az biline özellikleri de yer alıyor bu sorularda. Şiir yazan, beste ve resim yapan padişahlardan tuttuğu takım için anıt diktiren sporsever padişahlara kadar pek çok ilginç bilgi bulunuyor.

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9786054595761
  Dili Türkçe
  Basım Yılı 2014
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı Haz.Gülsüm Sezgin
  Ebat 7x12
  Sayfa Sayısı 46 Kart
  Kağıt Karton
  Kapak Kutulu
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Eylül

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  İstanbul Konuşuyor Tarihi Yarımada Eğitici Oyun Kartları

  8.00TL

  1453 İstanbul'un Fethi Eğitici Kart Oyunu

  8.00TL

  Sultan 4. Murad

  15.00TL

  Emre İstanbul'un Fethinde Panorama 1453

  8.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Osmanlı Padişahları Eğitici Oyun Kartları

  8.00TL