Nilgün Tatlı'dan Lezzetli Tarifler

  Yemek yapmayı seven ve ‘Bu gün ne pişirsem?’ diye düşünen herkes için pratik bir kaynak olması amacıyla “Nilgün Tatlı’dan Lezzetli Tarifler” adıyla yayımlanan kartlarda, çorbalardan zeytinyağlılara, salatalardan şerbetlere kadar İstanbul ile özdeşleşen 45 lezzetin resimleri ve tarifleri yer alıyor. ... Devamı
  8.00TL
  23 Ocak Çarşamba günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  Nilgün Tatlı'dan Lezzetli Tarifler; "İstanbul'un 100 Lezzeti" kitabın seçilmiş 45 adet yemek tarifi kartlarından oluşmaktadır. 

  Yemek yapmayı seven ve ‘Bu gün ne pişirsem?’ diye düşünen herkes için pratik bir kaynak olması amacıyla “Nilgün Tatlı’dan Lezzetli Tarifler” adıyla yayımlanan kartlarda, çorbalardan zeytinyağlılara, salatalardan şerbetlere kadar İstanbul ile özdeşleşen 45 lezzetin resimleri ve tarifleri yer alıyor. 

  Lezzet uzmanı Nilgün Tatlı tarafından hazırlanan yemek kartlarının ön yüzünde yemeklerin fotoğrafları, arka yüzde ise malzeme listesi ve tarifler bulunuyor. Lalanga tarifinden İstanbul pilavına, şişte fener balığından sütlü dil balığına, nar ekşili kuzu yemeğinden kuru erikli et yemeğine kadar İstanbul’da geçmişte ve günümüzde yapılan pek çok lezzete dair tarifler bulunuyor.

   

  Çorbalar, et yemekleri, zeytinyağlılar, salatalar, tatlılar ve şerbetler, hamur işleri, süt ürünleri şeklinde farklı renklerde ayrı ayrı kategorize edilen kartlarda İstanbul’un en gözde 45 lezzeti bir araya geliyor. 

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9786059132008
  Dili Türkçe
  Basım Yılı 2015
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı Nilgün Tatlı
  Ebat 7x12
  Sayfa Sayısı 45 Kart
  Kağıt Karton
  Kapak Kutulu
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Ocak

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Geçmişten Günümüze Şerbetler

  30.00TL

  İstanbul’un 100 Lezzeti

  25.00TL

  İstanbul Risaleleri 5 Cilt Takım

  100.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Nilgün Tatlı'dan Lezzetli Tarifler

  8.00TL