Kaşgarlı Mahmud 1000.Yılında Kültürler Buluşması

  İlk dil bilginimiz, ilk sözlük bilimcimiz Kaşgarlı Mahmud’un bininci doğum yıl dönümü dolayısıyla hazırlanan Kaşgarlı Mahmud 1000. Yılında Kültürler Buluşması adlı belgesel film, Kaşgarlı Mahmud’un yaşadığı bölgelerde çekilmiştir. ... Devamı
  5.00TL
  23 Ocak Çarşamba günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  İlk dil bilginimiz, ilk sözlük bilimcimiz Kaşgarlı Mahmud’un bininci doğum yıl dönümü dolayısıyla hazırlanan Kaşgarlı Mahmud 1000. Yılında Kültürler Buluşması adlı belgesel film, Kaşgarlı Mahmud’un yaşadığı bölgelerde çekilmiştir.

   

  Bu belgesel için Çin'de Kaşgar bölgesi başta olmak üzere Kazakistan, Özbekistan, Kırgızistan ve Türkiye’de yaklaşık 8000 km. yol yapılmış ve 30 akademisyen ile görüşülmüştür.

   

  Kaşgarlı Mahmud’un hayatını ve eseri Divan-u Lugat’it Türk’ü konu alan bu çalışma sayesinde Kaşgarlı Mahmud’un yaşadığı dönemi yakından tanıma fırsatı buluyoruz. 

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 600092
  Dili Türkçe
  Yapım Tarihi 2008
  Süre 1 Saat 17 Dakika

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Sultan 2.Abdülhamid Arşivinden Dünya Liderleri

  80.00TL

  Sen Seni Bil

  12.00TL

  Cihânnümâ

  350.00TL

  İstanbul’un 100 İlim ve Fikir Adamı

  25.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Kaşgarlı Mahmud 1000.Yılında Kültürler Buluşması

  5.00TL