Hilmi Şahenk Fotoğrafları İle Bir Zamanlar İstanbul Kartpostal Seti

  Çalışma, Şahenk'in çektiği 100 siyah-beyaz İstanbul fotoğraflarından oluşmaktadır. Gündelik hayattan kesitler sunan fotoğraflarda; Haliç, Topkapı, Şehzadebaşı, Aksaray, Laleli,, Beyazıt, Süleymaniye, Sultanahmet, Eminönü, Karaköy, Tophane, Eyüp, Zeytinburnu, Bakırköy, Beşiktaş, Üsküdar gibi semtler yer almaktadır. ... Devamı
  • Meraklıları için harika bir Eski İstanbul Resimleri arşivi. Emeği geçen herkesin eline sağlık. Çerçeve yaptırıp kullanmayı düşünmüyorsanız kartpostal boyutundaki bu kutulu seçenek diğer büyük versiyona göre daha kullanışlı gelecektir. Fiyat da bu arşiv için gerçekten çok iyi.

  75.00TL
  23 Ocak Çarşamba günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  Fotoğrafın icadından birkaç yıl sonra İstanbul, Avrupalı fotoğrafçılar için en cazip şehirlerde biri halini alır. Ve geçmişten günümüze yerli ve yabancı pek çok fotoğrafçıya ilham verir, fotoğraflarına konu olur. 

  Hilmi Şahenk, İstanbul ve fotoğraf denince akla ilk gelen isimlerdendir. 50'li yıllarda İstanbul Belediyesi Fotoğrafhanesi'ni kuran Şahenk; 1970'lere kadar burada şehrin kültürünü, mimarisini ve değişimini fotoğraflar. 

  Elinizdeki çalışma, Şahenk'in çektiği 100 siyah-beyaz İstanbul fotoğraflarından oluşmaktadır. Gündelik hayattan kesitler sunan fotoğraflarda; Haliç, Topkapı, Şehzadebaşı, Aksaray, Laleli,, Beyazıt, Süleymaniye, Sultanahmet, Eminönü, Karaköy, Tophane, Eyüp, Zeytinburnu, Bakırköy, Beşiktaş, Üsküdar gibi semtler yer almaktadır. 

  100 adet kartpostal 12x17 cm ebatlarında olup, özel kutusuyla satışa sunulmaktadır.

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 580505
  Dili Türkçe
  Basım Yılı 2015
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı Hilmi Şahenk
  Ebat 120x170
  Sayfa Sayısı 100 Adet Kartpostal
  Kapak Kutulu
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Aralık

  Harika

  Meraklıları için harika bir Eski İstanbul Resimleri arşivi. Emeği geçen herkesin eline sağlık. Çerçeve yaptırıp kullanmayı düşünmüyorsanız kartpostal boyutundaki bu kutulu seçenek diğer büyük versiyona göre daha kullanışlı gelecektir. Fiyat da bu arşiv için gerçekten çok iyi.

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Faik Şenol Fotoğrafları İle Bir Zamanlar İstanbul, Poster Seti

  200.00TL

  Faik Şenol Fotoğrafları İle Bir Zamanlar İstanbul, Kartpostal Seti

  75.00TL

  Sultan 2. Abdülhamid Arşivi İstanbul Fotoğrafları

  250.00TL

  İstanbul'un 100 Fotoğrafçısı

  25.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Hilmi Şahenk Fotoğrafları İle Bir Zamanlar İstanbul Kartpostal Seti

  75.00TL