Havranlı Koca Seyit

  Seyit Onbaşı'nın mütevazi hayatının anlatıldığı bu belgesel ile Milli mücadelede canlarını seve seve feda eden, bu toprakları bizlere vatan olarak bırakan tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle anarız... ... Devamı
  10.00TL
  23 Ocak Çarşamba günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  Olağanüstü şartlarda, olağanüstü bir mücadeleyle yapılmış olan Çanakkale Savaşı, İstanbul'u ele geçirmeye karar veren İtilaf Devletleri'nin, Osmanlı Devleti'nin gücünü sınadığı yirminci yüzyılın çetin savaşlarından biridir.Siyasi açıdan birçok emelin sona erdiği bu savaş, İnsan gücünün ve inancının makinaya galip geldiği bir savaştır.

   

  Tarihin bu kesitinde, savaşın seyrini değiştiren kahraman Seyit Onbaşı'nın mütevazi hayatının anlatıldığı bu belgesel ile Milli mücadelede canlarını seve seve feda eden, bu toprakları bizlere vatan olarak bırakan tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle anarız...

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 8698546000015
  Dili Türkçe
  Yapım Tarihi 2015
  Süre 37 Dakika

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Çanakkale'ye

  10.00TL

  Çanakkale 1915

  30.00TL

  Harb-i Umumi Panoraması

  25.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Havranlı Koca Seyit

  10.00TL