Geçmişin en önemli eğlence araçlarından biri evin büyüğünün anlattığı hikâyeler ve hep beraber oynanan oyunlardı. Maalesef günümüzde televizyon, bilgisayar vb. araçlar geçmişteki birçok alışkanlığın yerini almıştır. ... Devamı
  • Harika bir eser ...

5.00TL

Tükendi

Ürün Açıklamaları

Geçmişin en önemli eğlence araçlarından biri evin büyüğünün anlattığı hikâyeler ve hep beraber oynanan oyunlardı. Maalesef günümüzde televizyon, bilgisayar vb. araçlar geçmişteki birçok alışkanlığın yerini almıştır.

 

Eser, günümüzde ulaşılması oldukça güç olan geleneksel halk hikayelerine bizleri bir nebze olsun yakınlaştırıyor. Öğrenciler için de kaynak niteliği taşıyan çalışmada yer alan 10 halk hikâyesinin ortak özelliği ise aşk temalı olmalarıdır.

Ürün Özellikleri

Barkod Numarası 9789944370301
Dili Türkçe
Basım Yılı 2007
Basım Yeri İstanbul
Yazar Adı Muhammet Ertürk, Hasan Baştürk
Ebat 200x280
Sayfa Sayısı 158
Kağıt Kuşe
Kapak Ciltli
Baskı Numarası 1
Basım Ayı Mart

Harika bir eser

Harika bir eser ...

Taksit Koşulları


50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

İade Koşulları


Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


İade adresimiz:
İstanbul Kitapçısı Merkez
Tel:(0212) 558 11 26-27
Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

İlişkili Ürünler

İstanbul'un 100 Sevdası 2.Baskı

25.00TL

En Son Gezdiğiniz Ürünler

Halk Hikâyeleri

5.00TL