Erdem Yücel, Mazide Kalanlar

  Hatıralarla İstanbul ve İstanbulluluğun anlatılmaya çalışıldığı "Mazide Kalanlar" alt başlığı ile hazırlanan bu kitapta, aile büyüklerinde itibaren Kuzguncuk’ta başlayan yaşamını, eğitim hayatını, bulunmuş olduğu müzecilik görevlerini, matbuat hayatına girişini ve Ord. Prof. Dr. A. Süheyl Ünver, Reşat Ekrem Koçu, İbrahim Hakkı Konyalı, ... Devamı
  25.00TL
  23 Ocak Çarşamba günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  İstanbulluların şehri bugüne getiren dinamiklerini anlamaları ve şehri daha içten hissetmeleri için "İstanbul’a Dair" projesi kapsamında; edebiyattan tiyatroya, mühendislikten müziğe ve tarihe kadar pek çok farklı disiplin ve meslekten gelen; İstanbullu ya da zamanla İstanbullu olmuş, kent üstüne söyleyecek sözü olmuş kişilerle söyleşiler gerçekleştirilmiştir. 

  İstanbul’a dair başlığı altında toplanan kitap serisinde yer alan bu söyleşiler; yazılı kaynaklara dayalı araştırma kitaplarında rastlamanın imkânı olmayan İstanbul’a, İstanbul’da yaşamaya ve İstanbullu olmaya dair kıymetli ipuçları sunmaktadır. 

  Serinin üçüncü kitabı olan, Hatıralarla İstanbul ve İstanbulluluğun anlatılmaya çalışıldığı "Mazide Kalanlar" alt başlığı ile hazırlanan bu kitapta, aile büyüklerinde itibaren Kuzguncuk’ta başlayan yaşamını, eğitim hayatını, bulunmuş olduğu müzecilik görevlerini, matbuat hayatına girişini ve Ord. Prof. Dr. A. Süheyl Ünver, Reşat Ekrem Koçu, İbrahim Hakkı Konyalı, Niyazi Ahmet Banoğlu ve Cemalettin Server Revnakoğlu gibi değerli araştırmacılar ile olan anılarını bizlerle paylaşan Prof Dr. Erdem Yücel konuk edilmiştir. 

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9786059132831
  Dili Türkçe
  Basım Yılı 2016
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı Haz. Cemile Yücel, Fatih Dalgalı
  Ebat 165x240
  Sayfa Sayısı 277
  Kağıt 1.Hamur
  Kapak Karton
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Kasım

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Semavi Eyice ile İstanbul'a Dair

  20.00TL

  Sadettin Ökten Hayatımdan Portreler

  20.00TL

  Hayal Belde Üsküdar

  12.00TL

  Eski İstanbul Hikayeleri

  18.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Erdem Yücel, Mazide Kalanlar

  25.00TL