Engelsiz İstanbul El Emeğim İstanbul Etkinlikleri

  Bu kitabın sayfalarını çevirdikçe İstanbul'un engelleri aşan, zorluklarla mücadele eden, kolaylıklar sağlayan yanını okuyacaksın. Ayrıca bulmacaları çözecek, maketleri yapacak,sanat faaliyetleriyle eğlenebileceksin. ... Devamı
  5.00TL
  21 Ocak Pazartesi günü Kargo'da

  Ürün Açıklamaları

  10 kitaptan oluşan El Emeğim İstanbul Etkinlikleri serisi 8-12 yaş arası çocuklar için hazırlanmış keyifli etkinliklerden oluşmaktadır.

   

  Boyama, fark bulma, 4 işlem, parça birleştirme, bütünün parçalarını bulma, eşleştirme, bulmaca, bilmece gibi pek çok farklı etkinliği içeren seri, İstanbul'u İstanbul yapan her şeyi çocuklar keyifle öğretmeyi amaçlamaktadır.

   

  Engelsiz İstanbul kitabını okudukça, empati kokulu sayfalarda İstanbul'un engelleri aşan, zorluklarla mücadele eden, kolaylıklar sağlayan yanını bulacaksın. Her ne olursa olsun yılmayan, mücadelesine devam eden,hayatı tam ortasından yakalayan, engelleri aşan insanların güzel şehir İstanbul'umuza kattığı güzelliklere,İstanbul'un onlar için yaptıklarına değindim.

   

  Ayrıca İstanbul'la ilgili kısa kısa bilgilere göz atarken bir yandan da senin için hazırlanan bulmacaları çözecek, maketleri yapacak,sanat faaliyetleriyle eğlenebileceksin.

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9786059492294
  Dili Türkçe
  Basım Yılı 2017
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı Bilgenur Çorlu
  Ebat 230x300
  Sayfa Sayısı 31
  Kağıt 1.Hamur
  Kapak Karton
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Mayıs

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Afrikalı Bir Fil Jumbo

  12.00TL

  Mevlana Çizgi Roman

  5.00TL

  Emre Miniatürk'ü Geziyor

  8.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Engelsiz İstanbul El Emeğim İstanbul Etkinlikleri

  5.00TL