Abdülhak Şinasi Hisar'ın İstanbul'u

  "İstanbul ve Boğaziçi" Türk edebiyatında çeşitli biçimlerde ele alınmıştır, ancak Abdülhak Şinasi Hisar’a kadar Ruşen Eşref Ünaydın’ın "Boğaziçi Yakından" adlı eserinden başka Boğaziçi’nin gündelik hayatına ayrıntılı bir biçimde değinen, Boğaziçi’nin hususiyetlerini anlatan bir eser yoktur." ... Devamı
  10.00TL
  23 Ocak Çarşamba günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  "İstanbul ve Boğaziçi Türk edebiyatında çeşitli biçimlerde ele alınmıştır, ancak Abdülhak Şinasi Hisar’a kadar Ruşen Eşref Ünaydın’ın "Boğaziçi Yakından" adlı eserinden başka Boğaziçi’nin gündelik hayatına ayrıntılı bir biçimde değinen, Boğaziçi’nin hususiyetlerini anlatan bir eser yoktur.

  Zaten Abdülhak Şinasi Hisar’ı Boğaziçi hakkına yazmaya iten düşünce de budur. O Boğaziçi’nde yaşanan hayatın unutulup gitmesine engel olmak ister. Bu nedenle eserlerinde çocukluğunun geçtiği Rumeli Hisarı, Kanlıca, Çamlıca gibi Boğaz semtlerinin hususiyetlerini ve Boğaziçi yaşantısını kaleme alır.” 
  Şafak Güneş Gökduman 

  Kitap; 

  1. İstanbul’dan Boğaziçi’ne 

  2. Boğaziçi’nde Hayat 

  3. Boğaziçi’nde Seyr’ ü Sefer 

  4. Boğaziçi Geceleri 

  5. Boğaz’da Yaşayanlar 

  Olmak üzere bölümlere ayrılarak incelenmiştir. 

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9789944370639
  Dili Türkçe
  Basım Yılı 2008
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı Şafak Güneş Gökduman
  Ebat 210x280
  Sayfa Sayısı 183
  Kağıt Kuşe
  Kapak Şömizli Karton Kapak
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Ağustos

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  Abdülhak Şinasi Hisar'ın İstanbul'u

  10.00TL