Anadolu’da Türkçe şiirin öncüsü ve kültürümüzün yapı taşlarından birisi olan mutasavvıf halk şairi Yunus Emre’nin dünyasına masalsı bir yolculuk yapmak ister misiniz? ... Devamı
4.00TL
21 Ocak Pazartesi günü Kargo'da

Ürün Açıklamaları

Türk Büyükleri Serisi

Anadolu’da Türkçe şiirin öncüsü ve kültürümüzün yapı taşlarından birisi olan mutasavvıf halk şairi Yunus Emre’nin dünyasına masalsı bir yolculuk yapmak ister misiniz?

Türk Büyükleri Serisi arasından çıkan Şiirimizin Süt Dişi Yunus Emre kitabı inanç ikliminden süzülen duru şiirlerin sahibini daha iyi anlamak için sizleri masal bahçemize buyur ediyor. 

Ürün Özellikleri

Barkod Numarası 9786055592097
Dili Türkçe
Basım Yılı 2010
Basım Yeri İstanbul
Yazar Adı Salih Zengin, Çizer: Dağıstan Çetinkaya
Ebat 210x300
Sayfa Sayısı 20
Kağıt 1.Hamur
Kapak Karton
Baskı Numarası 1
Basım Ayı Mayıs

Taksit Koşulları


50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

İade Koşulları


Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


İade adresimiz:
İstanbul Kitapçısı Merkez
Tel:(0212) 558 11 26-27
Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

En Son Gezdiğiniz Ürünler

Şiirimizin Süt Dişi Yunus Emre

4.00TL