İstanbul'un Yüzü

  Eser, İstanbul’a duyulan muhabbetin, geleneksel görsel sanatlarımızla ahenkli birleşiminden oluşmuştur. Çalışmada İstanbul’a ait 100 tema, farklı sanat kompozisyonlarıyla 100 şahesere dönüştürülmüştür. Her biri minyatür, hat, katı’ (kâğıt oymacılığı) tezhip ve ebru gibi klasik yazı sanatlarıyla nakşedilmiş bu eserler, İstanbul’un 100 sanat üstadının emekleriyle hazırlanmıştır. ... Devamı
  350.00TL
  23 Ocak Çarşamba günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  İstanbul’un hazineleri anlatmakla bitmeyeceği gibi, anlatmadan da bilinemez. Bu yüzden İstanbul’a âşık sanat tutkunları bu şehrin güzelliklerini, mahir oldukları sanatlarla tanıtmaya çalışmış; kâğıtlara, ahşaplara, derilere, taşlara gönüllerindeki İstanbul sevgisini yansıtmışlardır. Geleneksel Türk- İslam sanatlarımızın her biri, bu sevginin mücessem örneklerinden bir demet sunar bizlere. 

  Elinizdeki bu eser, İstanbul’a duyulan muhabbetin, geleneksel görsel sanatlarımızla ahenkli birleşiminden oluşmuştur. Çalışmada İstanbul’a ait 100 tema, farklı sanat kompozisyonlarıyla 100 şahesere dönüştürülmüştür. Her biri minyatür, hat, katı’ (kâğıt oymacılığı) tezhip ve ebru gibi klasik yazı sanatlarıyla nakşedilmiş bu eserler, İstanbul’un 100 sanat üstadının emekleriyle hazırlanmıştır.

   

  Yarısını sanat ustalarının, diğer yarısını da genç yeteneklerin hazırladığı tablolarda, dün ile bugünü, eski ile yeniyi bir arada görmek, şehrimizle olan kalbi irtibatımızı daha da kuvvetlendirecektir. 

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9786059132633
  Dili Türkçe
  Basım Yılı 2016
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı Kolektif
  Ebat 335x405
  Sayfa Sayısı 232
  Kağıt Kuşe
  Kapak Ciltli, Kutulu
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Temmuz

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Türk Sanatları "Seramik"

  75.00TL

  Sultanların Sanata Yansıyan İzleri

  75.00TL

  İstanbul'un 100 Geleneksel Sanatçısı

  25.00TL

  Minyatür İstanbul

  50.00TL

  Mustafa Esat Düzgünman ve Ebru

  40.00TL

  İstanbul’un 100 Hattatı

  25.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  İstanbul'un Yüzü

  350.00TL