İstanbul’un Sırları

  Evliya Çelebi Seyahatnamesi’nin satır aralarında kendinizi bulabileceğiniz, suskun duvarların dile geldiği bir belgesel İstanbul’un Sırları. ... Devamı
  5.00TL
  23 Ocak Çarşamba günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  Dünyanın en köklü şehirlerinden biri olan İstanbul’un üç gizemli yapısı; Aya İrini, Defterdar Nazlı Mahmut Çelebi Camii ve Rumeli Hisarı ile ünlü gezgin Evliya Çelebi’nin ilginç öyküleri İstanbul’un Sırları adlı belgeselde buluşmaktadır.

   

  Evliya Çelebi Seyahatnamesi’nin satır aralarında kendinizi bulabileceğiniz, suskun duvarların dile geldiği bir belgesel İstanbul’un Sırları.

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 8698545600063
  Dili Türkçe
  Yapım Tarihi 2010
  Süre 2 Saat 5 Dakika

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  İstanbul’un Sırları

  5.00TL