İstanbul’un 100 Hattatı

  Hat sanatındaki İstanbul geleneği, farklı dönemleri temsil eden hattatların tıpkı klasik ilimlerde olduğu gibi bir silsile halinde ve ustalarından icazet alarak günümüze dek varlığını sürdürmüştür. ... Devamı
  25.00TL
  23 Ocak Çarşamba günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  İstanbul'un 100'leri Serisi 57

   

  Hat sanatındaki İstanbul geleneği, farklı dönemleri temsil eden hattatların tıpkı klasik ilimlerde olduğu gibi bir silsile halinde ve ustalarından icazet alarak günümüze dek varlığını sürdürmüştür. 

  İstanbul’un 100 Hattatı bu sanatın unutulmaz ustaları arasından farklı dönemleri ve akımları gözeterek seçilen hattatların hayat hikâyeleri ve önemli bazı eserleri hakkında kayda değer bilgiler içeriyor. 

  İstanbul’un 100 Hattatı, meşkin sırlarından harflerin kulağımıza fısıldadığı derin maneviyata, yazı türlerinin dilinden aşkın ve sabrın inceliklerine kadar harfi yücelten bir medeniyetin usta sanatkârlarına bir saygı kitabı olarak görülebilir. 

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9786054595136
  Dili Türkçe
  Basım Yılı 2012
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı Süleyman Berk
  Ebat 165x240
  Sayfa Sayısı 187
  Kağıt 1.Hamur
  Kapak Şömizli Karton Kapak
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Ağustos

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  İstanbul'un 100 Geleneksel Sanatçısı

  25.00TL

  Hat Sanatında Vazifeli Bir Hattat Hamid Aytaç

  80.00TL

  Dünden Bugüne Hanım Hattatlar

  50.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  İstanbul’un 100 Hattatı

  25.00TL