İstanbul’un 100 Hanı

  Çarşı kültürümüzün önemli unsurlarından olan hanlar, bir liman kenti olan İstanbul’un vazgeçilmez mimari yapılarındandır. İstanbul’da bulunan hanlar, ticari malların toplandığı, değerlerinin tespit edildiği ve satışının yapıldığı yerler olmanın yanında, otel olarak da kullanılmıştır. ... Devamı
  25.00TL
  23 Ocak Çarşamba günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  İstanbul'un 100 leri Serisi 60

   

  Çarşı kültürümüzün önemli unsurlarından olan hanlar, bir liman kenti olan İstanbul’un vazgeçilmez mimari yapılarındandır. İstanbul’da bulunan hanlar, ticari malların toplandığı, değerlerinin tespit edildiği ve satışının yapıldığı yerler olmanın yanında, otel olarak da kullanılmıştır.

   

  Bir vakıf medeniyeti olan Osmanlı Devleti, vakıflara gelir getirmesi amacıyla hanlarda konaklamayı ya da ticari faaliyetlerde bulunmayı ücrete tabi tutmuş ve bu sayede toplumun ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılayabilmiştir. 

   

  İstanbul’un 100 Hanı adlı kitapta, İstanbul’un ticari ve sosyal hayatına tanıklık etmiş hanların mimari özelliklerine ve bu hanlarda geçmişten günümüze yapılan ticari faaliyetlere ilişkin kayda değer bilgiler bulunmaktadır.  

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9786054595167
  Dili Türkçe
  Basım Yılı 2012
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı Sinan Ceco
  Ebat 165x240
  Sayfa Sayısı 186
  Kağıt 1.Hamur
  Kapak Şömizli Karton Kapak
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Ağustos

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Çarşı-Pazar İstanbul

  75.00TL

  Faik Şenol Fotoğrafları İle Bir Zamanlar İstanbul, Poster Seti

  200.00TL

  İstanbul'da Mimar Sinan Eserleri

  110.00TL

  İstanbul Mimarlık Rehberi

  200.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  İstanbul’un 100 Hanı

  25.00TL