İstanbullu Efsane Hanımlar’ın Dillerindeki Şarkılar 1895-1940

  İstanbul'un efsane hanımlarına adanmış taş plak tadında 11 şarkıdan oluşan albümün şarkılarını Sema Moritz seslendirmiştir. ... Devamı
  10.00TL
  23 Ocak Çarşamba günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları


  İstanbul'un efsane hanımlarına adanmış taş plak tadında 11 şarkıdan oluşan albümün şarkılarını Sema Moritz seslendirmiştir. 

  Öyküleriyle etkili, sesleriyle büyülü, Cumhuriyet dönemi kadın şarkıcılarına adanan eser Osmanlı’nın son döneminde levanten ve gayrimüslim azınlıkların da müziğe dâhil olmasıyla başlayan ve Cumhuriyet’in kuruluşunu takiben 40’lı yıllara kadar devam eden bir modanın günümüz müzikseverlerince keşfedilmesini amaçlamıştır. Albüm; tangolar, foksrotlar, operetler ve kantolardan oluşmaktadır. 

  Albümdeki Eserler: Saçlar Samur Bukleli, Ah Ne tatlı Bir An, Ah Erkekler, Özleyiş, Kaçsam Bırakıp, Kağıthane’ye Gelin Yalınız, Yıldızların Altında, Helvacı, Biz Heybeli’de, Sarhoş, Mümkün mü Unutmak. 

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 700028
  Yapım Tarihi 2011
  Süre 40 Dakika 11 Saniye

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Hatıra Zevki Var Bu Şarkılarda

  12.00TL

  İstanbul’un 100 Şarkısı

  25.00TL

  Songs For İstanbul

  10.00TL

  Senfonik İstanbul

  10.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  İstanbullu Efsane Hanımlar’ın Dillerindeki Şarkılar 1895-1940

  10.00TL