İstanbul Muhafızları: Yerebatan Sarnıcı

  İstanbul Muhafızları Yerebatan Sarnıcı kitabında Gürgen’le Azmi bu sefer Yerebatan Sarnıcı’nı su ile doldurmak istiyor. İstanbul Muhafızları’nın bunu engellemek için önce onların kurdukları tuzaklardan kurtulmaları gerekiyor. ... Devamı
  5.00TL
  23 Ocak Çarşamba günü Kargo'da

  Ürün Açıklamaları

  Yıllar yıllar önce Fatih Sultan Mehmet han bir fidan dikti ve şöyle bir dua etti: “Ey fidan, büyüyüp serpilesilesin, koca çınar olasın. Köklerini tüm İstanbul’a salasın. Evelallah, sonra da bu şehri fetheden kahramanların torunlarıyla birlikte koruyasınız.” 

  İşte o günden sonra fidan büyüdü, koca bir çınar oldu. Köklerini tüm İstanbul’a saldı. Nesilden nesile nice yiğitler de bu şehri korumada ona yardımcı oldular. Onlara “İstanbul Muhafızları” dendi. Günümüzdeki muhafızlar da Mehmet ve arkadaşları oldu. Gürgen ve yardımcısı Azmi ise İstanbul’a zarar verme peşinde. 

  İstanbul Muhafızları Yerebatan Sarnıcı kitabında Gürgen’le Azmi bu sefer Yerebatan Sarnıcı’nı su ile doldurmak istiyor. İstanbul Muhafızları’nın bunu engellemek için önce onların kurdukları tuzaklardan kurtulmaları gerekiyor.


  Bakalım bu dört kafadar, Gürgen ve yardımcısı Azmi’nin İstanbul’a zarar vermesine engel olabilecek mi?

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9786059132916
  Dili Türkçe
  Basım Yılı 2017
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı Ahmet Ercan
  Ebat 200x200
  Sayfa Sayısı 24
  Kağıt Kuşe
  Kapak Karton
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Ocak

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  Yeraltındaki Billur Saray; Yerebatan Sarnıcı

  10.00TL

  Bekle Bizi Sultanahmet

  6.00TL

  Taşın Dili Mimar Sinan

  4.00TL

  İstanbul Konuşuyor Tarihi Yarımada Eğitici Oyun Kartları

  8.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  İstanbul Muhafızları: Yerebatan Sarnıcı

  5.00TL