İstanbul Konuşuyor Boğaziçi Eğitici Oyun Kartları

  Kartlarda; Boğaziçi’nin sarayları, yalıları, kasırları, camileri, çeşmeleri, kaleleri, fenerleri, koruları, ağaçları, kuşları, balıkları dile gelmiş konuşuyor, kendilerini anlatıyor. ... Devamı
  8.00TL
  21 Ocak Pazartesi günü Kargo'da

  Ürün Açıklamaları

  Kartlarda; Boğaziçi’nin sarayları, yalıları, kasırları, camileri, çeşmeleri, kaleleri, fenerleri, koruları, ağaçları, kuşları, balıkları dile gelmiş konuşuyor, kendilerini anlatıyor. 

  Kartların ön yüzünde yer alan fotoğraf, bahsi geçen eserin görsel hafızada yer edinmesini sağlarken arka yüzdeki soru da rekabeti ve eğlenceyi artırıyor. Kazanma ve öğrenme isteğini güçlendiriyor. 

  Sınıfta, evde, arabada; arkadaşlar arasında ya da ailece oynanabilecek bu oyunla, çocuklar ve gençlerin eğlenmesi ve İstanbul hakkında bilgi edinmeleri amaçlanmıştır. 

  Kartlarda; İstanbul dersi (3-4. sınıflar) ve Sosyal Bilgiler dersi (5-6-7. sınıflar) müfredatıyla birebir ilişkili sorular bulunmaktadır. 

  Öğretmenler için, kartların sınıf içi etkinliklerde nasıl kullanılabileceğini anlatan bir öneri ve örnek etkinlik kartı da kutuda yer almaktadır. 

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9786059492133
  Dili Türkçe
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı Haz. Ramazan Bedük
  Ebat 7x12
  Sayfa Sayısı 46 Kart
  Kağıt Karton
  Kapak Kutulu
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Nisan
  Basım Yılı 2017

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  İstanbul Konuşuyor Tarihi Yarımada Eğitici Oyun Kartları

  8.00TL

  Osmanlı Padişahları Eğitici Oyun Kartları

  8.00TL

  1453 İstanbul'un Fethi Eğitici Kart Oyunu

  8.00TL

  Çocuk Oyunları Seti 5 Kitap

  20.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  İstanbul Konuşuyor Boğaziçi Eğitici Oyun Kartları

  8.00TL