İstanbul Keşfetmek İçin Bak

  İstanbul- Keşfetmek İçin Bak, adlı eser, içerdiği fotoğraflar ve metinler ile dağılmaya yüz tutmuş bir sisin içinden, göz göze geldiğimiz İstanbul imgesini bizlere sunuyor. ... Devamı
  50.00TL
  23 Ocak Çarşamba günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  İstanbul Keşfetmek İçin Bak, İstanbul Look To Discover

   
  İstanbul- Keşfetmek İçin Bak, adlı eser, içerdiği fotoğraflar ve metinler ile dağılmaya yüz tutmuş bir sisin içinden, göz göze geldiğimiz İstanbul imgesini bizlere sunuyor. 

  Kitap İstanbul’u beş başlık altında belgeliyor: İki Deniz Nehri, Işık ve Su, İki Kıta Arasında, Metropol ve Kıyısı ve Kubbedeki Yankı. Eser, aynı şiirsel dile sahip olan fotoğraflar ve metinlerle okuyucuda derin çağrışımlar uyandırmayı amaçlıyor. 

  Fotoğraflar: Bünyad Dinç, Hakan Ezilmez, Tijen Burultay, Gökhan Tan, Mahmut Gülbiz, Kadir Can, Aytunç Akad, Uğur Uluocak, Timur Kara, Şebnem Eraş, Evren Güngör, Fatih Demirkol, Engin Irız, Hakan Öge, Erdem Yavaşça, Sinan Çakmak, Eren Aytuğ, Çiğdem Yurtsever, Fatih Pınar, Şenay Öztürk,Öztürk Kayıkçı, Hande Göksan, Osman Uğur, Özgür Bakır, Cihan Alpgiray, İzzet Keribar, Murat Germen, Sinan Anadol

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 9789944370684
  Dili Türkçe-İngilizce
  Basım Yılı 2008
  Basım Yeri İstanbul
  Yazar Adı İbrahim Baştuğ
  Ebat 300x300
  Sayfa Sayısı 160
  Kağıt Kuşe
  Kapak Şömizli, Karton Kapak
  Baskı Numarası 1
  Basım Ayı Ekim

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  İstanbul’un 100 Panoramik Fotoğrafı

  25.00TL

  Sultan 2. Abdülhamid Arşivi İstanbul Fotoğrafları

  250.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  İstanbul Keşfetmek İçin Bak

  50.00TL