İstanbul

  İstanbul isimli albüm, İstanbul’un dillere destan güzelliğinin notalarla anlatıldığı enstrümantal bir çalışmadır. ... Devamı
  10.00TL
  23 Ocak Çarşamba günü Kargo’da

  Ürün Açıklamaları

  İstanbul isimli albüm, İstanbul’un dillere destan güzelliğinin notalarla anlatıldığı enstrümantal bir çalışmadır. İstanbul’un sesini notalara döken Uğur Ateş ve Serhat Karan’a bu yolculukta lavta, kaval, ney, klasik kemençe, kanun, santur, divan bağlama, elektro bağlama, ud, klasik gitar ve perküsyonla Uğur Ateş, Serhat Karan, Ömer Aslan, Oray Yay, Eren Erdoğan, Emre Ardan, İhsan Özer eşlik etmektedir. 

  Albümde; Boğaziçi, Yedi Tepe Sevdalıları, Işıltı, Gün Batımı, İstanbul Tutkusu, İnanç ve Mozaik adlı yedi eser bulunmaktadır. 

  Ürün Özellikleri

  Barkod Numarası 8698545600056
  Yapım Tarihi 2014

  Taksit Koşulları


  50-100 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4 taksit imkanı

  100-300 TL tutarda alışverişlerinize World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 taksit imkanı

  300TL ve üzeri alışverişlerde World özellikli kartlara özel 2-3-4-5 + 4 taksit imkanı

  50TL ve üzeri alışverişlerde Maximum özellikli kartlara 3 taksit imkanı

  İade Koşulları


  Siparişinizi tamamen iptal etmek veya değişiklik yapmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle görüşmeniz veya bu konu ile ilgili iletişim kısmında belirtilen adresimize e-posta göndermeniz gerekmektedir. Siparişin kısmen karşılandığı durumlarda müşteri bilgilendirilir ve bu sipariş için müşterinin isteği doğrultusunda işlemler yapılır.


  Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları 6502 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanuna uygun olarak düzenlenmiştir. Üründe, imalat hataları varsa (forma eksikliği, forma karışıklığı, basılmamış sayfalar... gibi) tüketicinin ürünü iade etme ve yenisini talep etme hakkı vardır. Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilir veya iletişim bilgilerinde belirtilen mail adresimize konu ile ilgili mesajınızı gönderebilirsiniz.


  İade adresimiz:
  İstanbul Kitapçısı Merkez
  Tel:(0212) 558 11 26-27
  Adres:Zeyrek Mah.ibadethane Arkası Sok. No:10 Fatih- İstanbul


  Bunun dışındaki durumlarda aynı yasaya istinaden “alıcı tarafından ambalajı açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.) ve basılı ürünlerde (Kitap, dergi vb.),” iade veya cayma sözkonusu değildir.

  İlişkili Ürünler

  İstanbul Yalnız Seni Sevdim

  8.00TL

  İstanbullu Efsane Hanımlar’ın Dillerindeki Şarkılar 1895-1940

  10.00TL

  Ay Vakti

  8.00TL

  Hikâyesi Olan Şarkılar

  10.00TL

  En Son Gezdiğiniz Ürünler

  İstanbul

  10.00TL